Dlaczego u nas?

10 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ NASZĄ SZKOŁĘ!

  1. Indywidualne podejście do Klienta – Każdy kursant przy zapisie na kurs odbywa z nami rozmowę, gdzie pytamy go o cel nauki, terminy w jakich może uczęszczać na kurs, częstotliwość zajęć. Terminy dopasowujemy indywidualnie do potrzeb kursanta. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas grupę dla siebie – dopasowaną zarówno wiekiem, jak i poziomem zaawansowania!
  2. Bezpłatne nadrabianie zaległości i nieobecności – Jako jedna z nielicznych Szkół Językowych gwarantujemy indywidualne (z lektorem i/lub dyrektorem metodycznym) bezpłatne nadrabianie zaległości i nieobecności w wymiarze niezbędnym do opanowania danego materiału bez względu na przyczynę nieobecności. Dlatego kursant w naszej Szkole nic nie traci – nawet będąc nieobecnym na zajęciach ma możliwość kontynuowania nauki bez obawy, że nie poradzi sobie z materiałem.
  3. Bezpłatny pakiet językowy – Oferujemy cały pakiet dodatkowych, nieodpłatnych zajęć takich jak:

- zajęcia dla dzieci w ramach Kids’ Club
- możliwość nadrabiania zaległości z lektorem w przypadku nieobecności i/lub nie radzenia sobie
z opanowaniem materiału na zajęciach
- bezpłatne warsztaty dla maturzystów  - dodatkowe warsztaty
(writing workshops, grammar workshops, przygotowanie do egzaminu FOX)

- bezpłatny egzamin międzynarodowy na wybranym poziomie wliczony w cenę kursu raz na dwa lata (po opanowaniu wybranego poziomu)*

 1. Uczciwe zasady – Każdy kursant może przerwać naukę w naszej Szkole w każdej chwili, bez względu na to, czy jest to kurs roczny, czy krótszy. Nie stosujemy w naszych umowach żadnych klauzul, które obligowałyby klienta do kontynuowania umowy lub do opłacania kolejnych rat.
 2. Staranne przygotowywanie zajęć – Wszystkie lekcje są starannie przygotowywane przez lektorów i urozmaicane dodatkowymi materiałami (tablice interaktywne, gry, zabawy słowne, ciekawe artykuły itp.). Nad pracą lektorów czuwa dyrektor metodyczny, który bada poziom jakości nauczania i organizuje dodatkowe szkolenia metodyczne dla nauczycieli.
 3. Monitoring postępów – Na bieżąco monitorowane są postępy w nauce kursantów oraz stopień opanowania poszczególnych sprawności językowych.
 4. Miła atmosfera zajęć – Gwarantujemy, że dzięki nam Twoje dziecko pokocha angielski a Ty sam przekonasz się, że nauka wcale nie musi być trudna, ale po prostu przyjemna!
 5. Małe grupy – Nasze grupy są średnio 6- 8 osobowe, na życzenie kursantów organizujemy również grupy do 4 osób.
 6. Wysoka jakość za rozsądną cenę! – Dla członków rodzin oraz osób kontynuujących naukę w naszej Szkole proponujemy duże zniżki i rabaty: od 10-15%.
 7. Profesjonalni lektorzy – Lektorami są doświadczeni nauczyciele polscy i native speakers z Irlandii, Wielkiej Brytanii i Australii. Wszyscy nauczyciele obcojęzyczni posiadają wyższe wykształcenie (często kierunkowe) oraz odpowiednie kwalifikacje uprawniające ich do nauczania języka angielskiego jako języka obcego (CELTA, DELTA), a także doświadczenie w pracy z odpowiednią grupą wiekową i grupą zaawansowania.

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012, 87% NASZYCH KURSANTÓW (WLICZAJĄC W TO DZIECI OD LAT 8) PRZYSTĄPIŁO DO MIĘDZYNARODOWYCH EGZAMINÓW OD POZIOMU A1 DO POZIOMU C2 PRZEPROWADZANYCH PRZEZ NASZĄ SZKOŁĘ. EGZAMINY USTNE SĄ NAGRYWANE A NASTĘPNIE WYSYŁANE DO LONDYNU, GDZIE NIEZALEŻNI EGZAMINATORZY DOKONUJĄ OCENY.  98% NASZYCH KURSANTÓW ZDAŁO EGZAMIN, W TYM 43% Z WYRÓŻNIENIEM! DOŁĄCZ I TY DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW NASZEJ SZKOŁY!

* dotyczy egzaminu ustnego


Fatal error: Call to undefined function the_post_navigation() in /home/oxford/ftp/wp-content/themes/shop-isle-my/inc/structure/post.php on line 111