Oxford Centre

Na tyłach Szkoły mieści się parking oraz duży teren rekreacyjny z placem zabaw dla dzieci. Prowadzimy kursy języków obcych dla wszystkich grup wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania (angielski, hiszpański, niemiecki, włoski, francuski), a od tego roku szkolnego mamy w ofercie również język chiński.

Nasza działalność obejmuje również prowadzenie profesjonalnych szkoleń językowych dla firm, organizację intensywnych kursów wyjazdowych oraz obozów językowych, sportowych i naukowych dla dzieci i młodzieży.

Nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość za rozsądną cenę. Staramy się również systematycznie wzbogacać naszą ofertę kursową i dostosowywać ją do potrzeb naszych klientów. O wysokim poziomie naszych kursów świadczy fakt, że ponad 70% naszych kursantów zostaje z nami na następny rok, a większość nowych klientów zgłasza się do nas „z polecenia”.

Systematycznie badamy stopień satysfakcji klienta poprzez anonimowe ankiety, których wyniki są szczegółowo analizowane.


Fatal error: Call to undefined function the_post_navigation() in /home/oxford/ftp/wp-content/themes/shop-isle-my/inc/structure/post.php on line 111