Zimowisko w Bukowinie Tatrzańskiej

Już po raz dziewiąty mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników białego szaleństwa w wieku od 6-15 lat  na zimowisko „Od deski do deski” w Bukowinie Tatrzańskiej w terminie 07.02-14.02.2015.

Oferujemy:

– bogaty program animacyjny w tym: codzienną naukę  jazdy na nartach lub snowboard-zie pod okiem instruktorów; zajęcia naukowe  w formie gier i zabaw,  zajęcia z robotyki na bazie klocków LEGO, warsztaty z eksperymentów, zajęcia artystyczne, liczne konkursy z nagrodami,  wycieczkę do Zakopanego, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz wiele innych atrakcji a także „Śnieg”,

– opiekę doświadczonych wychowawców (sprawdzona kadra uczestnicząca wielokrotnie w wyjazdach organizowanych przez naszą placówkę).

– zakwaterowanie w komfortowym pensjonacie „Zbójnicówka” (wyłącznie do naszej dyspozycji),

– smaczną, domową kuchnię: 4 posiłki dziennie,

– transport,

– ubezpieczenie.

Z młodszymi dziećmi mogą jechać rodzice, jednak z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w pokojach 2 i 3 osobowych prosimy o jak najszybszy kontakt z biurem celem rezerwacji pokoju.

Cena zimowiska – 1190 zł. Dla rodzin i stałych uczestników naszych imprez przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty – zapytaj Organizatora!

Organizator: Oxford Centre z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul.Komorowickiej 25 wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 791.

www.oxford-centru.pl, mail: info@oxford-centrum.pl, tel. 508 102 111

Uwaga: Istnieje również możliwość zakwaterowania rodzin w nowowybudowanym hotelu „Zbójnicówka”. *** z basenem obok pensjonatu. Tutaj cena będzie każdorazowo indywidualnie kalkulowana w zależności od ilości osób, ilości noclegów oraz rodzaju pokoju).

Zapraszamy!