EGZAMINY CAMBRIDGE ENGLISH

addvantage-logo

Szkoła Oxford Centre jest oficjalnym partnerem British Council w programie Addvantage. W naszej siedzibie można zdać egzaminy Cambridge English: Young Learners (YLE) –  są to najpopularniejsze w Polsce, a powszechnie uznawane na całym świecie egzaminy językowe dla dzieci. Są one przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Można je zdawać na trzech poziomach zaawansowania:

  • Starters (niżej niż poziom A1) – to egzamin przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Dzieci te na ogół mają za sobą około 100 godzin nauki angielskiego. Powinny znać i umieć używać około 300 słów.
  • Movers (poziom A1) – to egzamin przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Dzieci te mają zazwyczaj za sobą około 175 godzin nauki angielskiego i powinny znać około 600 słów.
  • Flyers (poziom A2) – to egzamin przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat, które uczą się angielskiego od około 250 godzin nauki. Dzieci powinny znać około 1000 słów.

 

Egzaminy te w ciekawy i inspirujący sposób sprawdzają poziom wiedzy u dzieci. Ponadto, każde dziecko, które przystąpiło do testu, otrzyma certyfikat, który pokazuje jak wiele już potrafi.

Pomagamy w wyborze odpowiedniego egzaminu, dokonujemy zapisów i załatwiamy wszelkie formalności. Koszt egzaminu YL wynosi 290 zł.

Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z egzaminami. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *