OFERTA DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

partner-pearson-640x480

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 30 maja 2014 roku nauczyciele wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej powinni posiadać udokumentowaną znajomość języka co najmniej na poziomie B2. W celu uzyskania kwalifikacji językowych nauczyciel musi zdać egzamin międzynarodowy.

W naszej siedzibie można zdać egzamin PTE General, akceptowany na całym  świecie przez pracodawców, a jednocześnie władze oświatowe uznają zdanie egzaminu PTE na poziomie B2 za potwierdzenie opanowania wymaganego standardu języka angielskiego dla nauczycieli wychowania przedszkolnego. Szkoła Oxford Centre jest oficjalnym centrum egzaminacyjnym Pearson.

 

Pearson Test of English General (PTE General) to egzamin dostępny na 6 poziomach zaawansowania. Egzamin odbywa się trzy razy w roku – w grudniu, maju i czerwcu. Egzaminy PTE General składają się z dwóch części:

  • egzamin pisemny sprawdzający umiejętność rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu czytanego oraz umiejętność pisania,
  • egzamin ustny sprawdzający umiejętność sprawnego i poprawnego komunikowania się w obcym języku; może mieć miejsce w tym samym dniu przed częścią pisemną lub po niej.

Szczególny charakter egzaminu PTE General nakierowany na komunikację sprawia, że sam egzamin trwa znacznie krócej i jest bardziej przyjazny dla zdającego.

Szkoła Oxford prowadzi kursy przygotowujące do każdego poziomu egzaminu. Dodatkowo, pomagamy w wyborze odpowiedniego poziomu, dokonujemy zapisów i załatwiamy wszelkie formalności. Egzamin odbywa się w siedzibie szkoły.

Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z egzaminami. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *