O nas

“Twoja nauka jest naszą pasją”

“Your learning is our passion!”

Oxford Centre

Bielsko-Biała

W praktyce jesteśmy dużą instytucją edukacyjną. W naszej placówce mieszczą się Anglojęzyczne Przedszkole i Szkoła Podstawowa oraz Centrum Językowe. Pierwotnie Oxford oferował kursy językowe – nasz sukces oraz wytrwała praca zaowocowała zwielokrotnieniem potrzeb naszych klientów, które nieustannie staramy się realizować. W roku 2016 zmieniliśmy siedzibę szkoły, starając się sprostać coraz większej liczbie kursantów i uczniów. Nowoczesny duży budynek gwarantuje nam komfort prowadzonych zajęć. Wokół szkoły rozciąga się spory parking co z pewnością jest dużym atutem, zważając na fakt naszej ciągłej obecności centrum Bielska-Białej.

Idea

Misja

Misją naszej organizacji jest stwarzanie inspirującej i kreatywnej przestrzeni do nauki nie tylko języków obcych, ale również do pogłębiania wiedzy z dziedziny przedsiębiorczości, szeroko rozumianego przywództwa i inteligencji społeczno-emocjonalnej.

Wizja

Prowadzenie innowacyjnych i inspirujących szkoleń, zarówno językowych jak i miękkich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Kształtowanie postaw przedsiębiorczości, proaktywności, kreatywności a także budowanie w kursantach inteligencji emocjonalnej niezbędnej do osiągnięcia sukcesu we współczesnym świecie.

Wartości

Wysoka jakość i dbałość o szczegóły
Indywidualne podejście do każdego uczestnika kursów
Innowacyjne podejście do nauczania
Promowanie postaw przedsiębiorczości i proaktywności